/ / Drošības sistēmas

Drošības sistēmas

SIA "Rīgas Apsardzes Sabiedrība" pašu spēkiem nodrošina visu veidu licencēta, Eiropas kvalitātes prasībām atbilstoša apsardzes aprīkojuma projektēšanu, uzstādīšanu, tehnisku un garantijas apkopi dažādas sarežģītības pakāpes objektos.

Drošības sistēmu projektēšana:
Šajā posmā tiek noteikti galvenie uzdevumi, kas būs jāveic jūsu drošības sistēmai. Katrs projekts tiek detalizēti un kvalitatīvi izstrādāts. Kompetents un visaptverošs projekts dod iespēju ievērojami ietaupīt naudu un paaugstināt jūsu drošības sistēmas uzticamību.

Drošības sistēmu uzstādīšana:
Mūsu kompānijas kvalificēti speciālisti uzņemas atbildību par projektētas drošības sistēmas kvalitatīvo uzstādīšanu un nepārtrauktu darbību. Speciālistu darba pieredze un attiecīgu licenču un sertifikātu esamība garantē jums nepārtrauktu drošības sistēmas darbību.

Drošības sistēmu tehniskā un garantijas apkope:
Mēs nodrošinām garantiju gan uz apsardzes aprīkojumu gan uz drošības sistēmas uzstādīšanas darbiem, kā arī pēc garantijas servisa apkopes iespējas.

SIA "Rīgas Apsardzes Sabiedrība" piedāvā šādu drošības sistēmu projektēšanu, uzstādīšanu, garantijas apkopi un pasūtīšanu:

  • Apsardzes signalizācijas sistēmas;
  • Ugunsdrošības sistēmas;
  • Videonovērošanas sistēmas;
  • Kontroles un piekļuves vadības sistēmas;
  • Audio un video kontroles sistēmas (domofoni);
  • Perimetra apsardzes sistēmas;
  • Pretaizdzīšanas ierīces;
  • Katalogs un aprīkojuma pasūtīšana.

Šobrīd tirgū ir liels pieprasījums pēc integrētām drošības sistēmām, kas apvieno visas augstāk minētas sistēmas. Pieredzējuši speciālisti veic uzstādīšanas darbus kvalitatīvi, ātri un laicīgi.

Objektā uzstādītas drošības sistēmas ļauj Centrālā apsardzes pults operatoram laicīgi saņemt trauksmes signālu un nodrošināt kvalitatīvu un savlaicīgu reaģēšanu uz ārkārtas situācijām.

SIA "Rīgas Apsardzes Sabiedrība" piedāvā Jums garantiju, tehnisko atbalstu un servisa apkopi uz visu veidu izpildītiem pakalpojumiem.

Pasūtīt pakalpojumu