/ / Dzīvokļu apsardze

Dzīvokļu apsardze

Dzīvokļa apsardze prasa uzmanīgu attieksmi un speciālā aprīkojuma izvēli, kas ne tikai pasargās jūsu īpašumu no zagļu ielaušanas vai ugunsgrēka, bet arī neietekmēs Jūsu komfortu un interjeru. Drošības kompānijas „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” speciālisti piemeklē visefektīvākos un visoptimālākos dzīvokļu drošības risinājumus. Apsardzes signalizācija dzīvoklī – tā ir Jūsu drošības garantija.

Kā notiek apsardze?

Jūsu dzīvoklī tiek uzstādītas apsardzes un/vai ugunsdrošības iekārtas, kuras tiek pieslēgtas pie „Rīgas Apsardzes Sabiedrības” centrālā drošības pults. Gadījumā, ja notiks nesankcionēta iekļūšana telpā, nostrādās apsardzes signalizācija dzīvoklī un trauksmes signāls tiek pārsūtīts uz pulti. Uz apsardzes objektu izbrauc kompānijas mobilā ekipāža, bet informācija par trauksmi tiek paziņota īpašniekam vai pilnvarotai personai. Ja pultī saņemts signāls par piedūmošanu vai ugunsgrēku, pults operators pārsūta signālu ugunsdzēsēju glābšanas dienestam.

Mūsdienās dzīvokļu tehniskā apsardze ir visdrošākais, visērtākais un izmaksu ziņā visefektīvākais risinājums sava īpašuma aizsardzībai:

  • Dzīvoklī var tikt uzstādītas gan vadu gan bezvadu apsardzes signalizāciju sistēmas. Bezvadu apsardzes sistēmas, galvenokārt, tiek izmantotas, kad elektroinstalācija telpās nav iespējama.
  • Pēc klienta vēlēšanas var pieslēgt sms-pakalpojumu. Īsziņa var saturēt dažādu informāciju, piemēram, par to, ka dzīvoklis ir uzlikts/noņemts no apsardzes. SMS-pakalpojums ir ļoti ērts veids, kā vēcāki var kontrolēt bērnus.
  • Ir dažādi varianti kā uzlikt dzīvokli uz apsardzi. Uz nakts laiku sistēmu var ieslēgt nakts režīmā, kas ļaus bez problēmām pārvietoties dzīvoklī.
  • Ja dzīvoklī ir mājdzīvnieki, tad katrs gadījums tiek izskatīts atsevišķi.

Mūsu speciālisti uzstāda apsardzes un ugunsdrošības sistēmas jebkurā Rīgas priekšpilsētā, Jelgavā, Jēkabpilī un citos Latvijas reģionos. Darbi tiek izpildīti ātri, ņemot vērā jūsu vēlmes un Jums vispiemērotākajā laikā.

Abonēšanas maksā ietilpst:

  • apsardzes signalizācijas garantijas apkope;
  • mobilās ekipāžas reaģēšana uz trauksmes signālu;
  • SMS-pakalpojums, paziņojums par signalizācijas darba režīma izmaiņām.

Pasūtīt pakalpojumu Jūsu dzīvokļa apsardzei un drošības un/vai ugunsdrošības signalizācijas uzstādīšanai jūs varat mūsu mājaslapā vai zvanot mūsu drošības konsultantiem pa telefonu +800 08 555. Tehniskais speciālists sazināsies ar jums un sarunās vizītes laiku, pēc tam Jums tiks piedāvāti drošības un/vai ugunsdrošības signalizāciju dažādi komplektācijas varianti, piemēroti konkrēti Jūsu dzīvoklim.

Pasūtīt pakalpojumu