/ / Videonovērošana

Videonovērošana

Videonovērošana ir nepieciešama īpašuma (dzīvoklis, privātmāja, automašīna) un mājās notiekošā vizuālai kontrolei. Videonovērošanas sistēmu galvenā priekšrocība ir iespēja reaģēt uz notikumiem, kā arī video ierakstīšana, glabāšana un ierakstu pārlūkošana arhīvā.

Videonovērošana mājai (kotedžai, vasarnīcai)

Vajag uzturēt sava īpašuma drošību ne tikai mājas iekšā, bet arī pasargāt savu īpašumu no ārpuses. Videonovērošana ļauj jums attālināti izsekot visu notiekošo jūsu piemājas teritorijā.

Ielu kamerām ir speciāli antivandālu korpusi, izturīgi arī pret nelabvēlīgiem vides apstākļiem. Ātra informācijas nosūtīšana uz video reģistratoru dod iespēju reaģēt uz trešo pušu rīcību, lai novērstu zādzības mēģinājumus.

Videonovērošana dzīvoklim

Lai nepārtraukti kontrolētu procesus, notiekošos jūsu dzīvoklī jūsu prombūtnes laikā pareizais lēmums ir videonovērošanas sistēmas uzstādīšana. It īpaši aktuāli tas ir gadījumos, ja mājās bieži atrodas svešās personas vai ja jums ir mazi bērni. Videokameru uzstādīšana varētu ļoti noderēt vecāku cilvēku veselības stāvokļa kontrolei, lai nodrošinātu savlaicīgu palīdzību.

Videonovērošanas kā aizsardzības veida priekšrocības:

  • Videonovērošanas sistēmām var būt daži režīmi nepārtrauktas ierakstīšanas nodrošināšanai, pēc uzstādīta taimera vai pēc kustības detektora;
  • Neapgaismotām telpām var izmantot kameras, aprīkotas ar infrasarkano apgaismojumu;
  • Mūsdienu videonovērošanas sistēmas ļauj izsekot notiekošo, izmantojot internetu;
  • Aktuāls videonovērošanas kameru dizains ļauj tām iekļauties jebkurā interjerā.

Mūsu speciālisti uzstāda videonovērošanas sistēmas jebkurā Rīgas priekšpilsētā, Jelgavā, Jēkabpilī un citos Latvijas reģionos. Darbi tiek izpildīti ātri, ņemot vērā jūsu vēlmes un Jums vispiemērotākajā laikā.

Abonēšanas maksā ietverta videonovērošanas sistēmu garantijas apkope.

Pasūtīt pakalpojumu videonovērošanas sistēmas uzstādīšanai jūs varat mūsu mājaslapā vai zvanot mūsu drošības konsultantiem pa telefonu +800 08 555. Tehniskais speciālists sazināsies ar jums un sarunās vizītes laiku, pēc tam Jums tiks piedāvāti videonovērošanas sistēmas uzstādīšanas varianti, piemēroti konkrēti Jūsu mājai vai dzīvoklim.

Pasūtīt pakalpojumu