Raksti

 • Mūsdienīgās apsardzes signalizācijas

  Mūsdienīgās apsardzes signalizācijas

  Apsardzes signalizācijas parādījās jau sen un tās pastāvīgi pilnveidojas. Tas ir saistīts pirmkārt ar to, ka noziedznieki izgudro dažādas jaunas iespējas, lai iekļūtu interesējošos objektos, izmantojot dažādus tehnoloģiskus jaunumus. Tieši tāpēc speciālistiem, kuri nodarbojas ar apasardzes sistēmu izstrādāšanu, vienmēr jābūt vienu soli priekšā viņiem. Mūsu holdings „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” specializējas privātmāju un dzīvokļu, biroju, noliktavu, rūpniecības un citu telpu, kā arī teritoriju perimetru apsardzes nodrošināšanā.

  Sīkāk
 • Mūsdienīgās drošības sistēmas

  Mūsdienīgās drošības sistēmas

  Mūsdienīgās video novērošanas apsardzes sistēmas tika izstrādātas, lai nodrošinātu dažādu teritoriju drošību. Drošības sistēmas noraida uz apsardzes punktu informāciju, kura nonāk kameras redzeslokā. Šīs metodes priekšrocības ir iespēja momentāli reaģēt uz jebkuru situāciju, kā arī pēc tam noskatīties arhīva ierakstus.

  Sīkāk
 • Apsardzes pakalpojumu nepieciešamība šodien

  Apsardzes pakalpojumu nepieciešamība šodien

  Apsardzes pakalpojumi šobrīd ir pieprasīti starp privātpersonām, kuras rūpējas par savu drošību un izprot cilvēka veselības cenu. Dažreiz, lai nodrošinātu pilnīgu objekta un cilvēku drošību, kuri atrodas objektā, nepieciešams pasākumu komplekss, kuru vidū īpašu vietu ieņem fiziskā apsardze. Drošības darbinieka klātbūtne objektā nodrošina aizsardzību kā fiziskām personām, tā arī īpašumam, kas atrodas teritorijā.

  Sīkāk
 • Apsardzes sistēmu nepieciešamība

  Apsardzes sistēmu nepieciešamība

  Diemžēl, mēs dzīvojam sarežģītā laikā, kad drošība, kā biznesā, tā arī sadzīvē ir skarba nepieciešamība, nevis kaprīze. Tieši tāpēc, tagad, tik aktuālas ir visdažādākās apsardzes sistēmas, kuras spēj aizsargāt teritoriju no ļaundariem un novērst nelikumīgu iekļūšanu tajā.

  Sīkāk
 • Apsardzes signalizācijas un to tehniskās iespējas

  Apsardzes signalizācijas un to tehniskās iespējas

  Ja Jūs gribat vēl vairāk palielināt sava īpašuma drošību, apsardzes signalizācijas būs teicams palīgs tam. Taču svarīgi ir tas, kādu sistēmu Jūs uzstādat, jo katrai no tām ir savas iespēju robežas.

  Sīkāk
 • Apsardzes pakalpojumi: Jūsu drošības cena!

  Apsardzes pakalpojumi: Jūsu drošības cena!

  Patstāvīga drošības organizācija bieži vien ir bezjēdzīga, jo jebkurš profesionāls ļaundaris zina visus uzlaušanas un slēpņu meklēšanas noslēpumus. Un, ja runa iet par risku Jūsu dzīvībai, nepieciešama kvalificēta fiziskā apsardze. Daudzi nevēlas iet uz specializētām aģentūrām, jo šādi apsardzes pakalpojumi prasa finansiālus ieguldījumus, taču šīs izmaksas ir pamatotas, ko parāda starptautiskā prakse.

  Sīkāk
 • Kā pareizi izvēlēties videonovērošanas sistēmas?

  Kā pareizi izvēlēties videonovērošanas sistēmas?

  Videonovērošanas sistēmas aizvien biežāk tiek izmantotas privāto objektu teritorijās, dažādos uzņēmumos, noliktavās, birojos. Tagad pakalpojumu tirgū tiek piedāvāts milzīgs videonovērošanas sistēmu assortiments un dažkārt pat grūti ir izdarīt izvēli.

  Sīkāk
 • Kādos objektos nepieciešami apsardzes pakalpojumi?

  Kādos objektos nepieciešami apsardzes pakalpojumi?

  Mūsu nemierīgajos laikos apsardzes pakalpojumi ir ļoti aktuāli. Izvēloties kompāniju, kura sniedz šādus pakalpojumus, patērētājs, kā likums, ņem vērā tās reputāciju, cenu politiku un izmantojamo iekārtu kvalitāti. Firma Rīgas Apsardzes Sabiedrība sniedz dažādas sarežģītības objektu tehnisko un fizisko apsardzi, atkarībā no klienta vēlmēm.

  Sīkāk
1 2 3