/ / / Apsardzes pakalpojumi: Jūsu drošības cena!

Apsardzes pakalpojumi: Jūsu drošības cena!

Apsardzes pakalpojumi: Jūsu drošības cena!

Patstāvīga drošības organizācija bieži vien ir bezjēdzīga, jo jebkurš profesionāls ļaundaris zina visus uzlaušanas un slēpņu meklēšanas noslēpumus. Un, ja runa iet par risku Jūsu dzīvībai, nepieciešama kvalificēta fiziskā apsardze. Daudzi nevēlas iet uz specializētām aģentūrām, jo šādi apsardzes pakalpojumi prasa finansiālus ieguldījumus, taču šīs izmaksas ir pamatotas, ko parāda starptautiskā prakse.

Kas ietekmē cenu?

Kompānijai „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” ir diezgan demokrātiska cenu politika, taču summa var atšķirties dažādu faktoru ietekmē:

  • Apsargājamā objekta sarežģītības pakāpe (teritorijas lielums, nošķirtība no pilsētas, stratēģiski svarīgu objektu daudzums, noziedzības līmenis rajonā).
  • Vai nepieciešamas papildus apsardzes sistēmas, tas ir, teritorijas tehniskais aprīkojums (kameras, siltumvizori, utt.).
  • Cik lielā mērā jānodrošina fiziskā apsardze.

Kā izskaidrot cenu dažādību apsardzes pakalpojumu tirgū?

Apsardzes pakalpojumi cenu ziņā ir atšķirīgi visā Latvijas Republikas teritorijā un tam ir daudz iemeslu. Taču pats galvenais – piedāvāto pakalpojumu un personāla sagatavotības kvalitāte. Kompānija „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” ir raksturīga ar to, ka:

  • Pieņem komandā tikai kvalificētu personālu, kam ir iespaidīga fiziskā sagatavotība, ir iemaņas cīņas mākslās un ieroču pielietošanā, un kurš spējīgs ātri reaģēt ārkārtas situācijās.
  • Mums ir visas nepieciešamās apsardzes sistēmas, kuras var palielināt Jūsu drošības līmeni un vienkāršo aģentūras personāla uzdevumus.
  • „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” stingri ievēro visas saistības, kuras atrunātas līgumā.

Nav iespējams precīzi novērtēt dzīvības un īpašuma saglabāšanas cenu, taču ir iespēja samazināt riskus un maksimāli aizsargāt no nepatikšanām. Apsardzes pakalpojumi tiek sniegti saskaņā ar konfidencionalitātes noteikumiem. Mēs esam gatavi pieņemt jebkuras sarežģītības pakāpes objektus, jo esam pārliecināti savos spēkos. Mūsu fiziskā apsardze spēj strādāt pat ekstremālos apstākļos, kuros tā ātri mobilizējas un pieņem stratēģiski pareizus lēmumus.

„Rīgas Apsardzes Sabiedrība” – tās ir ne tikai Jūsu drošā miega garantijas, taču arī uzticams partneris, kurš nodrošina pienācīgu pakalpojumu līmeni. Mēs piedāvājam tikai mūsdienīgas un kvalitatīvas apsardzes sistēmas, kas apvienojumā ar mūsu pieredzējušajiem darbiniekiem, padara Jūsu īpašumu praktiski neievainojamu. Atcerieties, arī drošībai ir sava cena!