/ / / Apsardzes signalizācija privātīpašuma objektos

Apsardzes signalizācija privātīpašuma objektos

Apsardzes signalizācija privātīpašuma objektos

Vai ir vajadzīga apsardzes signalizācija dzīvokļos un mājās? Ja Jūsu mājā ir kaut kas, kas var ieinteresēt noziedzniekus, tad atbilde ir apstiprinoša. Lai ko neteiktu durvju un slēdzeņu ražotāji par savas produkcijas drošumu, profesionāļi, ja ļoti gribēs, iekļūs caur jebkurām durvīm.

Dzīvoklī fiziskā apsardze nav vajadzīga, kvalitatīvas signalizācijas uzstādīšana – obligāta. Visvienkāršākā sistēma ietver sevī logu un durvju atvēršanas sensorus, kā arī kustību sensorus – istabās. Nelikumīgi iekļūstot dzīvoklī vai mājā, nostrādā signalizācija, dispečera pultī parādās signāls un uz notikuma vietu tūlīt dodas apsardzes ekipāža. Ja durvis atver pats īpašnieks, arī nostrādā signalizācija, tāpēc divu minūšu laikā jāievada speciāls darbību atceļošs kods. Katru reizi atgriežoties mājās jāievada šis kods. Izliekas, ka tas ir neērti, taču procedūra ir vienkārša, ātri iegaumējama un kļūst par pieradumu, tāpat kā darbības ar atslēgām.

Ugunsdrošības apsardze

Kompānijas „ Rīgas Apsardzes Sabiedrība” speciālisti bez apsardzes signalizācijas, tāpat uzstāda tādu sistēmu, kā ugunsdrošības signalizācija. Tāda sistēma uztverot aizdegšanos, paziņo par notikušo ugunsdzēsēju brigādei, kas palīdz visīsākajā laikā veikt glābšanas darbus.

Mūsdienīga apsardzes signalizācija, kā arī ugunsdrošības signalizācija par notikušo paziņo ne tikai uz dispečera pulti, bet arī nosūta ārkārtas īsziņu dzīvokļa īpašniekam.

Maksimāla drošība

Ja Jums pieder privātīpašums, kompānija „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” izņemot apsardzes signalizāciju piedāvā arī perimetra apsardzes sistēmu. Tāda sistēma ļauj atklāt neatļautu iekļūšanu piemājas teritorijā vai pagalmā un novērš zādzību. Tā ieslēdz kustības sensorus un videonovērošanas kameras.

Mūsu kompānija sniedz plašu apsardzes pakalpojumu spektru, kurā ir gan dzīvokļa drošības nodrošināšana, gan arī uzņēmuma fiziskā apsardze. Ja Jums rodas kādi jautājumi, mēs ar prieku uz tiem atbildēsim.