/ / / Apsardzes signalizācijas un to tehniskās iespējas

Apsardzes signalizācijas un to tehniskās iespējas

Apsardzes signalizācijas un to tehniskās iespējas

Ja Jūs gribat vēl vairāk palielināt sava īpašuma drošību, apsardzes signalizācijas būs teicams palīgs tam. Taču svarīgi ir tas, kādu sistēmu Jūs uzstādat, jo katrai no tām ir savas iespēju robežas.

Kompānija „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” piedāvā kvalitatīvas apsardzes signalizācijas un ugunsdrošības signalizācija, un nepieciešamības gadījumā uzstādīs arī videonovērošanas sistēmas Jūsu objektā.

Mūsu ierīču tehniskais potenciāls

Jebkura sistēma, ko uzstādīs mūsu kompānija, ir spējīga izpildīt dažādus uzdevumus. Sistēma nodrošina:

  • Pienācīgu ugunsdrošību, kuru ne tikai pavada skaņas signāls, bet arī tā reaģē uz trauksmes avotu.
  • Aizsardzība pret ielaušanos, jebkura nesankcionēta iekļūšana objektā tiks nekavējoties piefiksēta.

Daudzfunkcionālās signalizācijas iespējas

Mēs izmantojam bezvadu radiokanālu apsardzes signalizācijas, kuras praktiski ir nepamanāmas nepieredzējušām acīm. Šīs ierīces reaģē uz jebkuru nesankcionētu ielaušanos, nosūtot signālu uz apsardzes pulti vai arī nodrošina skaņas signālu (pēc klienta izvēles).

Ir vērts atzīmēt, pirmais variants ir efektīvāks, jo tajā iesaistīts cilvēciskais faktors, un tā ir mūsu kompānijas profesionāļu grupa. Viņi spēj ātri reaģēt un rīkoties nekavējoties.

Visas ierīces var izpildīt savas funkcijas visdažādākajos laika un apgaismojuma apstākļos. Mēs esam gatavi organizēt pat nakts videonovērošanas uzraudzību. Sistēma ir energoneatkarīga, jo tai ir autonoms enerģijas avots. Tāpēc, fiziskā drošība un ugunsdrošība, tiks saglabātas jebkuros apstākļos. Ar mūsu palīdzību, Jūs varat iestatīt piekļuves kontroli, tas ir nepieciešamības gadījumā, tiks uzlabota konkrēta objekta apsardze un ugunsdrošība.

Kompānija „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” sniedz plašu kā fiziskā, tā arī tehniskā rakstura pakalpojumu klāstu. Mēs strādājam tikai ar pārbaudītām sistēmām, kam ir plašas iespējas. Sadarbība ar mums – tās ir drošības garantijas Jūsu īpašumam, kā arī kārtībai objekta teritorijā.