/ / / Apsardzes sistēmu nepieciešamība

Apsardzes sistēmu nepieciešamība

Apsardzes sistēmu nepieciešamība

Apsardzes sistēmas - to nepieciešamība

Diemžēl, mēs dzīvojam sarežģītā laikā, kad drošība, kā biznesā, tā arī sadzīvē ir skarba nepieciešamība, nevis kaprīze. Tieši tāpēc, tagad, tik aktuālas ir visdažādākās apsardzes sistēmas, kuras spēj aizsargāt teritoriju no ļaundariem un novērst nelikumīgu iekļūšanu tajā.

Lai nodrošinātu īpašumu, ne tikai iekštelpās, bet arī ārpus tām, tika izstrādātas video novērošanas sistēmas. Tās nosūta informāciju par noteiktas zonas stāvokli uz apsardzes punktu. Uzstāda video novērošanas kameras pa apsargājamās zonas perimetru, koridoros, pie ieejas, iekštelpās.

Šīs aizsardzības metodes priekšrocība ir spēja ātri reaģēt uz nelikumīgiem notikumiem, kā arī nepieciešamības gadījumā apskatīt ierakstu, kurš tiek saglabāts arhīvā.

„Rīgas Apsardzes Sabiedrība” – videonovērošana

Holdinga apsardzes uzņēmums „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” veiksmīgi virza savu darbību šajā virzienā jau 20 gadus. Šajā laikā, par mūsu kompānijas klientiem kļuvušas slavenas personības, uzņēmēji, vienkāršie pilsoņi, kas rūpējas par sava īpašuma drošību.

Uz šodienu „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” nodrošina iedzīvotājus ar šāda veida drošības sistēmām:

  • Ugunsdrošības sistēmas.
  • Video un audio domofoni.
  • Vadu un bezvadu video novērošanas sistēmas.
  • Integrētās drošības sistēmas.

Šādu sistēmu komplektācijas sarežģītība ir atkarīga no apsargājamā objekta tipa, un prasībām, kurām jāveicina tā drošību. Mūsu katalogā ir piedāvātas labākās apsardzes sistēmas iekārtas, ar kuru palīdzību viegli var veikt ierakstu, analizēt un saglabāt informāciju par objektu, novērst piekļuvi objektā nevēlamām personām un daudz kas cits.

Mūsu speciālisti gatavi jebkurā laikā veikt video novērošanas sistēmu uzstādīšanu jebkurā Latvijas reģionā. Visi darbi tiek veikti maksimāli ātri, ņemot vērā klienta drošības prasības un vēlmes.

Lai iegūtu nepieciešamo informāciju par produkciju un pasūtīšanas iespējām, pietiek tikai piezvanīt pa karsto līniju un sarunāt par konsultatīvo vizīti, kuras laikā Jums būs piedāvāti dažādi, Jūsu mājas vai biroja, apsardzes varianti.