/ / / Droša mājas apsardze- Jūsu māja kļūs par cietoksni

Droša mājas apsardze- Jūsu māja kļūs par cietoksni

Droša mājas apsardze- Jūsu māja kļūs par cietoksni

Jūsu māja- kur jūtaties aizsargāti, tāpat var kļūt par nedrošu vietu, diemžēl tādas ir mūsdienu reālijas.Taču, no šīs situācijas ir izeja - piemēram, uzticēt Jūsu mājas aizsardzību īstiem profesionāļiem.

Kompānija „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” tāpēc arī eksistē, lai nodrošinātu Jūsu aizsardzību. Mēs apsardzes tirgū strādājam vairāk nekā 10 gadus un pa šo laiku esam rekomendējuši sevi, kā drošu partneri Jūsu dzīvības un īpašuma drošības jautājumu risināšanā.

Ja Jūs gribat, lai mājas apsardze būtu pilnīgi droša, tad jāpadomā par komplekso apsardzes nodrošināšanu. Tā ir fiziskā apsardze - mūsu firmas speciālists pastāvīgi atradīsies objektā un nodrošinās apsardzi. Tā ir tehniskā apsardze - dažādas signalizācijas sistēmas novērsīs nevēlamu personu iekļūšanu Jūsu mājoklī. Videonovērošanas sistēma laikus „paziņos” par nevēlamām personām. Ja apsardzes objektā notiks kāda ārkārtas situācija, iedarbosies trauksmes signāls, kurš tūdaļ nonāks uz novērošanas pulti. Nekavējoties tiks izsūtīta ātrās reaģēšanas grupa.

Tādai kompleksai pieejai ir vairāki plusi- apsardzes iekārtu tehniskais drošums un operatīvā reaģēšana, nodrošinās Jūsu mājai augstu aizsardzības līmeni.

Lai Jūsu māja kļūtu par cietoksni, jānostiprina tās robežas. Piemēram, pults apsardzes sistēmu jāpapildina ar piekļuves kontroles un videonovērošanas sistēmām.Tas palīdzēs minimizēt svešinieku iekļūšanu mājā. Nebūs lieka arī ugunsdrošības signalizācija un dūmu detektori, kuri aizsargās Jūsu māju no ārkārtas situācijām.

Pilna tehniskā apsardze ietver sevī:

  • Apsardzes signalizācijas sistēmu;
  • Ugunsdrošības signalizācijas sistēmu;
  • Videonovērošanas sistēmu, kas ļaus kontrolēt situāciju un veikt novērošanu;
  • Piekļuves kontroles sistēmu, kura ielaidīs tikai „savējos”;
  • Mājas perimetra apsardzes sistēmu, ar infrasarkano staru kustības sensoriem.

Drošība ir kļuvusi par mūsu dzīves neatņemamu sastāvdaļu. Citās valstīs jau sen ir norma, ka cilvēks braucot prom uz ilgu laiku(vai arī vienkārši aizejot no mājām), pieslēdz savu dzīvokli signalizācijai.Laiks arī mums pārņemt šo pieredzi un obligāti uzstādīt kompleksās apsardzes sistēmas, kas nodrošinās mājas aizsardzību. Bez tam fiziskā apsardze, ko veic mūsu kompānijas profesionāļi, sniedz pilnīgu objekta drošību.

Jūs varat mierīgi atpūsties, strādāt un risināt svarīgus jautājumus- mājas apsardze, ko nodrošinās „Rīgas Apsardzes Sabiedrība”, pārvērtīs to par cietoksni, ko neviens nespēs ieņemt.