/ / / Dzīvokļu apsardze – signalizācija aizsargās no jebkurām ārkārtas situācijām

Dzīvokļu apsardze – signalizācija aizsargās no jebkurām ārkārtas situācijām

Dzīvokļu apsardze – signalizācija aizsargās no jebkurām ārkārtas situācijām

Īpašuma zādzības, uzbrukumi, laupīšanas – bieži ziņās parādās šādi šokējoši jaunumi. Kā aizsargāt sevi un savu īpašumu no ļaundariem, lai varētu mierīgi doties atvaļinājumā vai atstāt bērnus mājās vienus? Jānodrošina Jūsu mājvietas droša apsardze.

Prakse rāda – visdrošākā mājas apsardze – tā ir tehniska apsardze ar pastāvīgu signālu monitoringu no apsargājamā objekta uz dispečera pulti.

Kompānija „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” piedāvā mūsdienīgus, augsti tehnoloģiskus risinājumus apsardzes nodrošināšanā - dzīvoklī, mājā, vasarnīcā vai kotedžā. Ja gribat saglabāt savu īpašumu drošībā, nebaidīties par savu tuvinieku dzīvībām, pasūtiet profesionālu sava mājokļa apsardzi.

Ārkārtas situācijā nostrādā signalizācija. Mūsu firmas dispečera pultī parādās trauksmes signāls un uz objektu operatīvi dodas ātrās reaģēšanas grupa, vajadzības gadījumā – glābšanas dienesti.

Mūsu firma Latvijas iedzīvotājiem piedāvā dzīvokļu apsardzei gan vadu, gan arī bezvadu signalizācijas sistēmas, kas novērsīs nelikumīgu trešo personu iekļūšanu telpās. Šīs līdzeklis ir aktuāls, jo profesionāla apsardze – brīnišķīga iespēja apsargāt savu dzīvokli no pretlikumīgas darbības.

Fiziskā apsardze – viss tiek kontrolēts

Mūsu firma var noorganizēt arī fizisku apsardzi. Ir iespēja nodrošināt ar trauksmes pogu mobīlā vai stacionārā aprīkojumā.

Tāds apsardzes veids nodrošinās gan pret ļaundariem, gan būs iedarbīgs avārijas situācijās. Apsardzes sistēma izpilda ugunsdrošības funkcijas, ja notikusi aizdegšanās, ūdens noplūde vai gāzes noplūde.

Augstās tehnoloģijas Jūsu mājvietas apsardzes dienestā

Augsti tehnoloģiskām signalizācijām ir plašs funkcionālo iespēju spektrs, tāpēc tās tiek nokomplektētas ar dažādiem sensoriem. Darbojas SMS īsziņu nosūtīšana īpašniekam, ja nostrādā sensori. Tas viss palīdz novērot apsargājamo objektu cauru dienakti.

Mūsu sistēmās tiek izmantotas GSM vai GPS tehnoloģijas un pateicoties tam mēs esam lietas kursā, kas notiek Jūsu telpās. Pat visniecīgākās detaļas tiks novērotas jaunāko tehnoloģiju videonovērošanas kamerās.

Kompānijas „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” visīsākajā laikā atradīs Jums piemērotāko apsardzes aprīkojumu, izrēķinās uzstādīšanas izcenojumus. Dzīvokļu apsardze ar signalizācijas palīdzību pilnībā nodrošinās Jūsu mājvietu no jebkurām ārkārtas situācijām.