/ / / Fiziskā apsardze – Jūs uzzināsiet, kas ir īsta drošība

Fiziskā apsardze – Jūs uzzināsiet, kas ir īsta drošība

Fiziskā apsardze – Jūs uzzināsiet, kas ir īsta drošība

Objektu fiziskā apsardze – tas ir darbību kompleks, kas domāts, lai tiktu radītas uzņēmuma drošas funkcionēšanas iespējas. Tam jānodrošina darbinieku dzīvība un veselība, kā arī materiālā īpašuma saglabāšana.

Mēs veiksmīgi sadarbojamies ar jebkura īpašumtiesību veida un sarežgītības kategorijas organizācijām. Profesionāli apsargi nodrošina un uztur dažādus apsargājamo teritoriju režīmus.

Visi darbinieki, kuru pamatnodarbošanās – objektu fiziskā apsardze, iziet speciālu kvalifikācijas apmācību. Mēs rūpīgi izvēlamies kandidatūras šim darbam. Tieši tāpēc firmas „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” speciālisti jebkurā ekstremālā situācijā saglabā vēsu prātu, darbojas ātri un saliedēti. Viņi gatavi novērst jebkurus draudus.

Visefektīvākā aizsardzība – kompleksā

Lai objektu fiziskā apsardze būtu vēl efektīvāka, rekomendējam uzstādīt speciālus tehniskās drošības līdzekļus. Mūsu firmas darbinieki veiks projektēšanu un apsardzes signālizācijas montāžu. Tas palīdzēs nodrošināt vislabāko aizsardzību mums uzticētajos objektos, pat ja tā būtu nelikumīga iekļūšana objektā, negaidīta aizdegšanās, ūdens vai gāzes noplūde, mūsu darbinieku un apsardzes sistēmu uzmanībai nekas netiks garām.

Jūs droši varat uzticēt mums savus objektus, Jūsu darbinieku, draugu un tuvāko dzīvību un veselību. Pateicoties profesionāli organizētai fiziskai apsardzei, darbinieki un uzņēmumu apmeklētāji, Jūsu tuvinieki, kā arī īpašums cauru diennakti tiks droši apsargāts. Izjūtiet savu drošību.

Perimetra apsardzes sistēmas – viss tiek kontrolēts

Viens no galvenākajiem uzdevumiem šobrīd ir stratēgiskās nozīmes objektu apsardzes nodrošināšana. Lidostas, dzelzceļa stacijas, dažādi transporta mezgli prasa kvalificētu apsardzes organizāciju. Arī tādu objektu administrācija, kā lielās loģistiskas noliktavas, termināļi, milzīgie tirdzniecības centri, ieinteresēti šādas apsardzes orzanizācijā. Galvenā problēma – perimetra garums, parastās apsardzes sistēmas netiek ar to galā, jo gan jau kāds „stūrītis” paliek nenovērots.

Traucē tādu grandiozu objektu perimetru apsardzi arī tas, ka teritorijā ir dažādi šķēršļi. Taču, ja kāds gribēs iekļūt teritorijā, tas viņiem netraucēs. Lielo platību dēļ arī patrulēšana nebūs droša.

Tādos objektos, kā lidostas ir degvielas noliktavas, loģistikas noliktavās – sprādzienbīstami priekšmeti, dažādas iekārtas. Tādā situācijā neaizvietojamas kļūst perimetra apsardzes sistēmas. Tas notiek šādi: objekta perimetrs dalās taisnstūra segmentos, to robežās uzstāda detektoru blokus, kurus nostiprina uz nožogojuma, ēku sienām, stabiem.

Apsardzes firma „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” perimetra apsardzei izmanto tikai mūsdienīgus detektorus, kuri jau ir rekomendējuši sevi dažādos valsts un komercobjektos. Mēs piedāvājam projektēšanu, veicam montāžu, nodrošinam apsardzes sistēmu, kas domātas izvietošanai perimetrā garantijas apkalpošanu.

Pirms noslēgt līgumu par apsardzes pakalpojumu sniegšanu, mūsu darbinieki kompleksi izpēta objektu, veic potenciālo iekšējo un ārējo draudu analīzi, un nosaka optimālākos variantus objekta drošībai. Perimetra apsardzes sistēmas nozīmē to, ka visa teritorija tiek kontrolēta. Drošību garantē mūsdienīgās apsardzes sistēmas un mūsu kvalificētie darbinieki.