/ / / Kā pareizi izvēlēties videonovērošanas sistēmas?

Kā pareizi izvēlēties videonovērošanas sistēmas?

Kā pareizi izvēlēties videonovērošanas sistēmas?

Videonovērošanas sistēmas aizvien biežāk tiek izmantotas privāto objektu teritorijās, dažādos uzņēmumos, noliktavās, birojos. Tagad pakalpojumu tirgū tiek piedāvāts milzīgs videonovērošanas sistēmu assortiments un dažkārt pat grūti ir izdarīt izvēli. Kad tiek iegādāta ugunsdrošības signalizācija – problēmas ir tās pašas. Tieši tāpēc nepieciešams saprast, kādas ir sistēmas un kāda ir atšķirība starp tām.

Galvenie videonovērošanas veidi

Bieži vien pircējs vēlas saņemt augstas kvalitātes produktu par zemu cenu. Kompānija „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” piedāvā dažādus variantus, starp kuriem ir arī zemu izmaksu videonovērošanas sistēmas.

Pastāv trīs galvenās kategorijas:

  • Modeļi, kuri balstās uz datora bāzes.
  • NON-PC ierīces.
  • IP –videonovērošana.

Pirmā kategorija ir vispieprasītākā un populārākā. Apsardze tiek veikta, izmantojot uzstādītās kameras, bet ieraksts tiek veikts datorā. Uz šodienu šādi varianti ir vislētākie, jo visvairāk izplatīti. Iekārtas NON-PC piesaista patērētājus ar savu lietošanas ērtumu. IP –videonovērošana nav pārāk izplatīta, taču tas ir ļoti ellastīgs un kvalitatīvs variants.

Mūsu kompānija sadarbojas tikai ar pārbaudītiem ražotājiem un sniedz Jums tiešām lielu sistēmu izvēli. Ko mēs piedāvājam?

Kompānija „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” piedāvā uzstādīt sekojošas sistēmas:

  • Aizsardzība ar videonovērošanas sistēmas palīdzību.
  • Brīdinājuma sistēmas.
  • Ugunsdrošības signalizācija.
  • Bezvadu sistēmas, utt.
  • Domofoni.

Mūsu uzdevums – nodrošināt Jūsu drošību un īpašuma saglabāšanu. Tāpēc mūsu komandā strādā tikai pieredzējuši speciālisti: eksperti apsardzes jomā, programmētāji, montāžas speciālisti. Mēs piedāvājam dažāda līmeņa un cenu kategorijas videonovērošanas sistēmas, esam gatavi konsultēt Jūs par visoptimālākajiem risinājumiem, pateikt priekšā, kā un kur izvietot to vai citu aparatūru. Vissvarīgākais, lai šīs iekārtas garantēti veiktu savus uzdevumus. Mēs esam pārliecināti, sadarbībā ar mums, Jums neradīsies problēmas ar šīm sistēmām.

Dažādu objektu profesionāla apsardze – mūsu specializācija. Mēs rūpējamies par mūsu valsts pilsoņu drošību, cenšamies uzlabot viņu privātās dzīves apstākļus un uzņēmējdarbību.