/ / / Kādos objektos nepieciešami apsardzes pakalpojumi?

Kādos objektos nepieciešami apsardzes pakalpojumi?

Kādos objektos nepieciešami apsardzes pakalpojumi?

Mūsu nemierīgajos laikos apsardzes pakalpojumi ir ļoti aktuāli. Izvēloties kompāniju, kura sniedz šādus pakalpojumus, patērētājs, kā likums, ņem vērā tās reputāciju, cenu politiku un izmantojamo iekārtu kvalitāti. Firma Rīgas Apsardzes Sabiedrība sniedz dažādas sarežģītības objektu tehnisko un fizisko apsardzi, atkarībā no klienta vēlmēm.

Pakalpojumu veidi

Ir trīs galvenie apsardzes veidi:

 • Tehniskā apsardze.
 • Fiziskā apsardze.
 • Kompleksā apsardze.

Katram no šiem variantiem ir savas īpatnības:

 1. Tehniskā apsardze ļauj momentāli atklāt draudus. Apsardzes un ugunsdrošības signalizācija spēj ne tikai paziņot par nesankcionētu iekļūšanu, bet arī neitralizēt, likvidēt problēmu.
 2. Fiziskā apsardze tiek nodrošināta ar dzīviem cilvēkiem. Mēs atbildīgi pieejam darbinieku atlasei. Visi viņi iziet speciālu apmācību, prot izmantot dažādus kaujas paņēmienus, var rīkoties ar ieročiem. Visi komandas dalībnieki spēj ātri reaģēt un orientēties ārkārtas situācijās.
 3. Kompleksā apsardze ir ideāls variants, taču arī izmaksas par šādu pakalpojumu ir augstākas. Tehnikas darbības un dzīva cilvēka apvienojums padara drošības līmeni maksimāli augstu.

Kādiem objektiem ir vajadzīga drošība?

Uz šodienu drošības garantiju nav nekur. Tieši tāpēc apsardzes pakalpojumi ir tā pieprasīti. Mājās, birojā, pat skolās apsardzes pastiprināšana nebūs lieka. Un tā nebūt nav aizsardzība pret ļaundariem, bet arī ugunsdrošība, darbinieku kontrole, u.c. Liela daļa Latvijas iedzīvotāju jau ir uzstādījuši sev mājās signalizāciju. Tāpat viņi aktīvi izmanto uzņēmumu tehnisko apsardzi, kuru daudzi cenšas pasūtīt uzreiz. Apsardzes pakalpojumi ir pieprasīti daudzus gadus, toreiz vēl nebija tāda tehniskā atbalsta, taču tagad apsardze ieguvusi pilnīgi jaunu līmeni un Rīgas Apsardzes Sabiedrība gatava Jums to demonstrēt.

Mūsu firmas priekšrocības

Mēs sniedzam apsardzes pakalpojumus augstā profesionālā līmenī. Mēs zinām par drošību visu. Dienu un nakti, jūsu īpašums būs pilnībā neskarts. Mēs izmantojam tikai modernas tehnoloģijas:

 • Apsardzes sistēmas.
 • Video novērošanas sistēmas.
 • Ugunsdrošības signalizāciju.
 • Pretaizdzīšanas ierīces.
 • Perimetra sistēmas un daudz ko citu.

Fiziskā apsardze, ko sniedz mūsu firma, atšķiras ar disciplīnu, saskaņotu darbību un pilnīgu gatavību uzņemties risku. Atnākot uz Rīgas Apsardzes Sabiedrība, jūs saņemsiet garantijas, bet mēs uzņemsimies atbildību par Jūsu dzīvību un īpašumu.