/ / / Mūsdienīgās apsardzes signalizācijas

Mūsdienīgās apsardzes signalizācijas

Mūsdienīgās apsardzes signalizācijas

Apsardzes signalizācijas parādījās jau sen un tās pastāvīgi pilnveidojas. Tas ir saistīts pirmkārt ar to, ka noziedznieki izgudro dažādas jaunas iespējas, lai iekļūtu interesējošos objektos, izmantojot dažādus tehnoloģiskus jaunumus. Tieši tāpēc speciālistiem, kuri nodarbojas ar apasardzes sistēmu izstrādāšanu, vienmēr jābūt vienu soli priekšā viņiem. Mūsu holdings „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” specializējas privātmāju un dzīvokļu, biroju, noliktavu, rūpniecības un citu telpu, kā arī teritoriju perimetru apsardzes nodrošināšanā.

Mēs piedāvājam mūsdienīgas apsardzes signalizācijas, pateicoties kurām, tiks nodrošināta pilnīga, kompleksa īpašuma un cilvēku, kuri atrodās objektā, aizsardzība.

Pie mums vēršas gan valsts iestādes, gan arī privātpersonas un juridiskās personas. Viņi visi izvēlās mūsu uzņēmuma pakalpojumus dažādu iemeslu dēļ, taču visiem ir kopīga vēlme, nodrošināt mājas, dzīvokļa, biroja vai teritorijas maksimālu aizsardzību par saprātīgu cenu.

Izvēloties holdingu „Rīgas Apsardzes Sabiedrība”, Jūs saņemsiet šādas priekšrocības:

  • Iespēju izvēlēties vadu vai bezvadu apsardzes signalizācijas, jo bieži vien elektroinstalācija telpā nav vēlama vai vispār neiespējama.
  • SMS – pakalpojuma pieslēgšana, lai Jūs vienmēr būtu informēti par signalizācijas ieslēgšanos/izslēgšanos, un pateicoties tam, piemēram, kontrolētu bērnu atnākšanu mājās vai aiziešanu.
  • Iespēju izvēlēties efektīvu konkrētās telpas aizsardzības režīmu, ieskaitot nakts režīmu, kurš tiek uzstādīts dzīvoklī, taču tai pat laikā var pārvietoties pa to nebaidoties, ka signalizācija tiks iedarbināta.
  • Iespēja izvēlēties optimālu apsardzes signalizāciju dzīvokļiem ar mājdzīvniekiem, lai nebūtu jāuztraucas par viltus trauksmi.

Vēl viena priekšrocība – tā ir individuāla pieeja katram klientam. Jums nebūs vajadzības patstāvīgi izprast dažādu apsardzes sistēmu ekspluatācijas nianses un specifiku. Mēs izanalizēsim tieši Jūsu nosacījumus un ņemsim vērā visas vajadzības un vēlmes, lai piedāvātu objekta apsardzes optimālāko variantu.