/ / / Mūsdienīgās drošības sistēmas

Mūsdienīgās drošības sistēmas

Mūsdienīgās drošības sistēmas

Mūsdienīgās video novērošanas apsardzes sistēmas tika izstrādātas, lai nodrošinātu dažādu teritoriju drošību. Drošības sistēmas noraida uz apsardzes punktu informāciju, kura nonāk kameras redzeslokā. Šīs metodes priekšrocības ir iespēja momentāli reaģēt uz jebkuru situāciju, kā arī pēc tam noskatīties arhīva ierakstus.

Uzstādītās video novērošanas kameras ļauj samazināt izmaksas uz apsardzes darbinieku skaita rēķina, jo šādai drošības sistēmai, visas teritorijas uzraudzīšanai, nepieciešams mazāks cilvēku skaits. Taču tas vēl nav viss. Papildus izmaksu samazināšanai, video novērošanas priekšrocības ir pilnīga vizuāla visa notiekošā teritorijā kontrole, ko var paveikt viens cilvēks.

Mūsdienīgās video novērošanas kameras un to iespējas

Šodien, drošības sistēmu process, izmantojot video novērošanas kameras, pastāvīgi uzlabojas un ļauj risināt aizvien vairāk svarīgu uzdevumu, proti :

  • Ierakstīt visu notiekošo apkārt.
  • Sekot konkrētam objektam.
  • Noteikt automašīnu numurzīmes un cilvēkus tajās.

Ja notiek prettiesiskas darbības objektā, kuru uzrauga video novērošanas kameras, tās dod iespēju, ne tikai operatīvi reaģēt drošības dienestam, bet arī pilnībā fiksēt visu notiekošo. Šāds ieraksts var kļūt par pierādījumu tiesvedībā vai tikt izmantots noziedznieku meklēšanā.

„Rīgas Apsardzes Sabiedrība” – pakalpojumi

Mūsu apsardzes firma „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” darbojas drošības pakalpojumu tirgū jau 20 gadus. Šajā laikā mēs esam nodrošinājuši aizsardzību milzīgam daudzumam objektu. Šodien mēs piedāvājam šādas drošības sistēmas :

  • Apsardzes signalizācijas sistēmas.
  • Ugunsdrošības sistēmas.
  • Video novērošanas sistēmas (tai skaitā bezvadu).
  • Domofonus (gan audio, gan video).
  • Kompleksās drošības sistēmas.

Katras sistēmas sarežģītības līmenis ir atkarīgs no apsargājamā objekta. Atkarībā no tā tipa, būs izstrādāta visoptimālākā drošības sistēma. Katalogā Jūs varat iepazīties ar mūsu uzņēmuma produkcijas klāstu. Šeit ir dažādi visuzticamāko zīmolu modeļi.

Mūsu speciālisti jebkurā brīdī var doties uz jebkuru Latvijas reģionu un instalēt tur nepieciešamo drošības sistēmu. Darbs tiek veikts maksimāli ātri, ievērojot visas pasūtītāja prasības un vēlmes.