/ / / Priekšrocības, ko dod video novērošanas kameras

Priekšrocības, ko dod video novērošanas kameras

Priekšrocības, ko dod video novērošanas kameras

Kāpēc mūsdienās video novērošanas kameras, kā apsardzes instruments, ir tik pieprasītas. Video monitorings tiek izmantots dažāda tipa objektos: kā atklātās teritorijās (piemēram: autostāvvietas, autoostas u.c.), tā arī iekštelpās (piemēram: veikali, ofisi, bankas, noliktavu telpas). Atbilde uz iepriekšminēto jautājumu ir acīmredzama. Video novērošanas kameras palīdz krietni samazināt izdevumus apsardzes organizācijā un palielināt tās kvalitāti.

Objekta apsardzei, kas aprīkots ar video novērošanas kamerām, nepieciešams mazāks apsardzes darbinieku skaits, taču darba algas fonda ietaupījums nav vienīgā priekšrocība. Video monitorings piefiksē un demonstrē operatoram visus notikumus objektā reālajā laika režīmā. Tas ļauj precīzi kontrolēt notiekošo un pieņemt pārdomātus lēmumus. Viens operators vienlaicīgi spēj izsekot vairākus iecirkņus, un dod iespēju samazināt apsardzes darbinieku skaitu.

Mūsdienīgas iespējas

Mūsdienīgām video novērošanas sistēmām piemīt liela funkcionalitāte. Video monitorings ļauj attainot notiekošo uz ekrāna, kā arī:

  • Veikt notiekošā ierakstu;
  • Sekot kādam noteiktam objektam;
  • Atpazīt, iebraucošam teritorijā vai izbraucošam no tās autotransportam, numurzīmes;
  • Ļauj atpazīt sejas;
  • Citas funkcijas, atkarībā no uzdevuma.

Gadījumā, ja notikusi nesankcionēta iekļūšana objektā, video novērošanas kameras ļaus ātri reaģēt uz radušos situāciju un precīzi fiksēt notiekošo. Esošais videoieraksts bieži vien dod iespēju atrast ļaudarus.

Pasūtot apsardzes sistēmas firmā “Rīgas Apsardzes Sabiedrība” Jūs garantēti saņemsiet modernas, drošas un daudzfunkcionālas iekārtas. Mūsu speciālisti pareizi sadalīs teritoriju zonās, kas ļaus samazināt izdevumus tehnikai, nesamazinot efektivitāti. Pēc pasūtītāja vēlmēm un objekta tip air iespēja uzstādīt kabeļu vai bezvadu video novērošanas sistēmas. Vajadzības gadījumā ir iespējams pieslēgties jebkurai video kamerai caur Internetu. Pieslēgums ir aizsargāts, nepieļauj nesankcionētu piekļuvi un dod iespēju reālā laika režīmā novērot objektu.