/ / / Slēdzene, signalizācija un ......

Slēdzene, signalizācija un ......

Slēdzene, signalizācija un ......

Dzīvokļa un mājas drošība ir tikpat svarīga, kā mājokļa plānojums un remonta kvalitāte. Jebkura apsardzes firma pateiks, ka pievērsties drošības jautājumiem vajag kompleksi - nepaļaujoties tikai uz durvju un logu pakešu izturību, bet arī uzstādot signalizāciju, iepazīstoties ar kaimiņiem kāpņu telpā utt. Holdings „Rīgas Apsardzes Sabiedrība”, vairāk nekā 15 gadus darbojas apsardzes pakalpojumu sniegšanas sfērā, sniedzot padomus, kā nodrošināt Jūsu mājas - tātad arī Jūsu un jūsu tuvinieku drošību.

Mājas un dzīvokļa drošība sastāv no vairākām sastāvdaļām: tie ir apsardzes pakalpojumi, dzīvokļu īpašnieku un pārējo mājas iemītnieku modrība, kā arī pareizi izvēlētas durvis un logi.

  • Mājokļa aizsardzības pasīvie komponenti: logi, durvis un slēdzenes - pirmā un galvenā aizsardzības līnija.

Durvīm nav jābūt obligāti no metāla, derēs arī izturīgas koka durvis. Pēc „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” speciālistu domām, daudz lielāka nozīme ir durvju kārbai.To gan vajadzētu uzstādīt no tērauda.Tās stiprinājumam durvju ailē ir jābūt izturīgam- vismaz divi izturīgi stiprinājumi katrai kārbas pusei.Ja ir iespējams, tos vajag nomaskēt.

Slēdzenes izvēlē jābūt noteikumam- nekādas ekonomijas. Jo dārgāk, jo labāk. Ideālā - durvīm jābūt aprīkotām ar vismaz divām neatkarīgām slēdzenēm.

Visai maz cilvēku pievērš uzmanību starpistabu durvīm- bet tā ir Jūsu „otrā aizsardzības līnija”, pat ja noziedznieks ir iekļuvis dzīvoklī, to var izolēt vienā no istabām, vai noslēpties pašam.

  • Mājokļa aizsardzības aktīvie komponenti: tehniskā apsardze un modrība.

Iegādātās durvis, slēdzenes un logus papildina tehniskā apsardze: apsardzes aprīkojuma pamata komplekts (apsardzes panelis, sirēna(110 db), magnētiskie kontakti, transformators, 12 V akumulators, kustību sensors, raidītājs ar antenu) sniegs Jums mieru un pārliecību par īpašuma drošību. Protams, ja speciālisti rekomendēs uzstādīt papildus aprīkojumu, ieklausieties viņu argumentos.

Interesanti, ka pat kameras mulāža, kuru uzstādījusi apsardzes firma, spēj, ka minimums, aizbaidīt ļaundarus.

Kas attiecas uz tādu jēdzienu, ka tehniskā apsardze - tai jāietver sevī ne tikai drošības sistēmas projektēšanu un uzstādīšanu, pieslēgšanu pie apsardzes centrālās pults un mobīlās ekipāžas ierašanos, bet arī speciālistu konsultācijas par drošību.

Tātad, „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” speciālisti rekomendē:

  • Komponējiet pasīvās aizsardzības (durvis, slēdzenes un logi) veidus ar aktīvajiem(tehniskā apsardze, Jūsu un kaimiņu modrība);
  • Izvēlieties durvis nevis pēc materiāla vai apdares kvalitātes, bet gan pēc stiprinājuma durvju ailē, pēc durvju kārbas izturības; aizejot no mājas aiztaisiet ciet logus, aizslēdziet durvis; neekonomējiet uz slēdzenēm- lētās slēdzenes viegli uzlauzt;
  • Izvēlieties apsardzes firmu, kura ne tikai uzstādīs drošības sistēmas, bet arī konsultēs Jūs, nodrošinās garantijas un pēcgarantijas iekārtu apkalpošanu;
  • Aktivizējiet pakalpojumu SMS īsziņu saņemšanai - objekta atslēgšana/aizslēgšana, trauksme, bojājumi u.c. Pateicoties tam, Jūs varat kontrolēt savu īpašumu cauru diennakti;
  • Padomājiet par nepieciešamību uzstādīt ugunsdrošības signalizāciju- signāls nonāks uz centrālo apsardzes pulti un tiks pieņemti visi nepieciešamie ugunsgrēka likvidēšanas pasākumi.