/ / / Vai videonovērošanas sistēmas nes peļņu?

Vai videonovērošanas sistēmas nes peļņu?

Vai videonovērošanas sistēmas nes peļņu?

Jā, videonovērošanas sistēmas dod peļņu. Un šo peļņu gūst ne tikai apsardzes firma, kura specializējas uzstādīšanā un ekspluatācijā. Objektu īpašniekiem šādas sistēmas dod iespēju samazināt izdevumus apsardzes pakalpojumiem, šādi dodot peļņu. Bez tam, tādā veidā apsargājamā objekta drošība palielinās. Augsts drošības līmenis un pastāvīga teritorijas novērošana pateicoties pareizi izvietotām kamerām, tiek sasniegts ar mazāku apsardzes darbinieku skaitu, nekā, ja šādu iekārtu nebūtu.

Mūsdienīga funkcionalitāte

Mūsdienīgas videonovērošanas sistēmas ir ļoti funkcionālas. Apsardzes firmas „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” uzstādāmo iekārtu iespējas ir šādas:

  • Teritorijas novērošana un objektu parādīšanās un izzušanas fiksācija.
  • Novērošana dienas un nakts stundās. Neizgaismotu objektu monitorings ar videonovērošanas sistēmas kamerām, kuras darbojas infrasarkano staru spektrā.
  • Diennakts monitorings vai filmēšana, tikai ja ir kustība kameru redzamības zonā.
  • Nofilmētā materiāla saglabāšana ar atkārtojuma iespējām un rediģēšanu.
  • Attālināta objekta novērošana no jebkura Internetam pieslēgta datora (droša datu pārraide, izslēdzoša nepiederošu personu piekļuvi).
  • Trauksmes SMS īsziņu nosūtīšana ārkārtas situācijas gadījumā.

Jāatzīmē, mūsdienīgas videonovērošanas sistēmas ļauj saglabāt nofilmēto materiālu uz attālināta servera. Tas izslēdz informācijas zādzību vai iznīcināšanu, ja ļaundari nokļūst apsargājamā objektā.

Videomonitorings - izdevīgi un droši

Kā jau tika minēts, apsardzes pakalpojumi, kas organizēti ar videomonitoringa sistēmu izmantošanu, ļauj zināma mērā samazināt izdevumus objekta drošībai. Prakse rāda, šādas sistēmas novērš noziedzīgus nodarījumus, taču, ja tādi notikuši, dod iespēju atrast likumpārkāpēju pateicoties videomateriāliem.

Apsardzes firma „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” ir pieredzes bagāta apsardzes pakalpojumu sniegšanā jebkura tipa objektiem (dzīvokļiem un mājām, banku nodaļām utl.) un ir gatava realizēt jebkuras sarežģītības pakāpes videonovērošanas sistēmas.

Mūsu apsardzes pakalpojumi – Jūsu drošības garantija.