/ / Perimetra apsardzes sistēmas

Perimetra apsardzes sistēmas

Perimetra apsardzes sistēmas ieņem svarīgu vietu starp drošības sistēmām un ir paredzētas nesankcionētas iekļūšanas teritorijā novēršanai. Holdinga apsardzes kompānija "Rīgas Apsardzes sabiedrība" piedāvā dažādu ražotāju augstsprieguma perimetra apsardzes sistēmu projektēšanu, uzstādīšanu un garantijas apkopi.

Vēlāmies pievērst jūsu uzmanību faktam, ka "Rīgas Apsardzes sabiedrība" ir kompānijas Advanced Perimeter Systems oficiālais izplatītājs Baltijas tirgū.

Advanced Perimeter Systems (Lielbritānija) nodarbojas ar dažāda veida augstsprieguma perimetra apsardzes sistēmu – elektrisko žogu izstrādi. Sistēma „Elektriskais žogs” ir domāta jebkuru teritoriju apsardzei. Elektriskais žogs neļauj pārkāpējiem iekļaut apsargājamā teritorijā, tas skar pārkāpēju ar augstsprieguma šoka impulsu. Vienlaicīgi elektriskā žoga sensoru sistēma paziņo par pārkāpuma zonu. Perimetra apsardzes sistēmas darbības efektivitāti lielā mērā nosaka sensoru tipa pareiza izvēle.

Perimetra apsardzes sistēmu priekšrocības:

  • Ilgs kalpošanas laiks;
  • Lielas pārkāpēju noteikšanas iespējas;
  • Sistēmas viltus nostrādāšanas minimāls risks;
  • Perimetra kontūra precīzs atkārtojums;
  • Nožogojumu augsta izturība;

Pirms apsardzes pakalpojumu līguma parakstīšanas, holdinga apsardzes kompānijas speciālisti veic objekta kompleksu izpēti, analizējot esošos un potenciālos riskus, iekšējos un ārējos draudus, nosakot optimālus variantus drošības nodrošināšanai un dod rekomendācijas par apsardzes shēmām un apsardzes aprīkojuma uzstādīšanu.

Apsardzes pakalpojumu cena tiek noteikta un saskaņota ar klientu, ņemot vērā apsardzes pasākumu sarežģītības pakāpi, bīstamības pakāpi un apsardzes veidu.

Holdinga apsardzes kompānijas „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” Centrālā Apsardzes Pults ir aprīkota ar visādiem bezpārtrauces sakaru veidiem; tiek organizēta apsargājamā objekta diennakts kontrole un mobilo apsardzes ekipāžu tūlītēja reaģēšana.

Pasūtīt pakalpojumu