/ / Videomonitorings

Videomonitorings

Video monitorings ir tehnisko līdzekļu un organizatorisko risinājumu kopums, kuru mērķis ir izveidot elastīgu un pieejamu videokontroles, video ierakstīšanas, uzglabāšanas un attēlu skatīšanas sistēmu; tas piedāvā iespēju izveidot gan vienkāršas, gan liela mēroga videonovērošanas sistēmas.

Videokameras veic pastāvīgu apsargājamā objekta novērošanu neatkarīgi no tā, vai operators kontrolē to darbu, vai nē. Ja kamera piefiksē ārkārtas situāciju, tad trauksmes signāls tiek nosūtīts Centrālās apsardzes pults operatoram un serverim tiek nosūtīta komanda sākt ierakstīšanu. Atkarībā no ārkārtas situācijas rakstura videokontroles iekārtas var ieslēgt ugunsdrošības signalizācijas sistēmas.

Videomonitoringa sistēma ietver:

  • Diennakts ierakstīšanu, ierakstīšanu pēc saraksta, kustības ierakstīšanu;
  • Vienlaicīgu vairāku novērošanas zonu apkalpošanu ar viena datora palīdzību;
  • Objektā izveidojušās situācijas vizuālu apstiprinājumu;
  • Attālinātu piekļuvi video arhīvam, arhīva uzglabāšanu;
  • Klienta informēšanu par nesankcionētu iekļūšanu objektā, izmantojot SMS vai piezvanot pa telefonu;
  • Viltus trauksmes signālu šķirošanu.

Holdinga apsardzes kompānijas "Rīgas Apsardzes sabiedrība" speciālisti atgādina, ka uzstādot videomonitoringa sistēmu, jūs varēsiet kontrolēt objektus jebkurā pasaules galā reāla laika režīmā un būt lietas kursā par notiekošo. Videomonitoringa sistēmas komplektācija ir individuālā katram klientam. Ir iespējama videonovērošanas sistēmu paplašināšana, to var īstenot ļoti vienkārši, ātri, efektīvi un ar minimālām izmaksām.

Pirms apsardzes pakalpojumu līguma parakstīšanas, holdinga apsardzes kompānijas speciālisti veic objekta kompleksu izpēti, analizējot esošos un potenciālos riskus, iekšējos un ārējos draudus, nosakot optimālus variantus drošības nodrošināšanai un dod rekomendācijas par apsardzes shēmām un apsardzes aprīkojuma uzstādīšanu.

Apsardzes pakalpojumu cena tiek noteikta un saskaņota ar klientu, ņemot vērā apsardzes pasākumu sarežģītības pakāpi, bīstamības pakāpi un apsardzes veidu.

Holdinga apsardzes kompānijas „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” Centrālā Apsardzes Pults ir aprīkota ar visādiem bezpārtrauces sakaru veidiem; tiek organizēta apsargājamā objekta diennakts kontrole un mobilo apsardzes ekipāžu tūlītēja reaģēšana.

Pasūtīt pakalpojumu