/ / Atsauksmes

Atsauksmes

Mēs būsim pateicīgi, ja Jūs izteiksiet savas atsauksmes vai vēlmes. Savas atsauksmes Jūs varat sūtīt mums uz elektroniskā pasta adresi info@ras-apsardze.lv


Ar apsardzes firmu SIA "Rīgas Apsardzes Sabiedrība" sāku strādāt 2008.gadā, uzstādīju apsardzes signalizāciju dzīvoklī. Mani piesaistīja tas, ka līguma noslēgšana un nepieciešama aprīkojuma uzstādīšana aizņēma tikai vienu dienu. Mani iepriecināja arī pakalpojuma maksa. SIA „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” kolektīvam ir ļoti atbildīga attieksme pret savu darbu. Es arī uzstādīju apsardzes signalizāciju savā birojā. Esmu ļoti apmierināta ar sadarbību. Varu ieteikt izmantot SIA „Rīgas Apsardzes Sabiedrības” pakalpojums, jo varu raksturot šo kompāniju tikai no labas puses.

Natālija, Rīga.


Sakarā ar aizbraukšanu uz vasaras laiku, 2009.gadā radās nepieciešamība pieslēgt apsardzes signalizāciju. Vēlāmies to pieslēgt tikai uz vasaras laiku, uz 3 mēnešiem. Kad atbraucam, sapratām, ka kopā ar SIA „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” ir daudz drošāk un mēs esam viņu klienti pat līdz šim laikam. Mums ļoti patīk, ka katram klientam ir individuālā pieeja. Darbinieki ir ļoti lojāli un var redzēt ka viņi vērtē un ciena savus klientus. Mēs esam ļoti apmierināti ar SIA „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” darbu.

Jūrijs, Rīga.


Izmantojam SIA „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” pakalpojumus jau apmēram gadu. Laba cena, apsardzes aprīkojuma komplektu mums uzstādīja pilnīgi bezmaksas. Ātra reaģēšana uz telefona zvaniem, gadījumā ja nostrādāja signalizācija. Tagad jau nevaru iedomāties kā agrāk mēs vārējam iztikt bez signalizācijas dzīvoklī – tas dod papildus drošību, tu vienmēr zini, ka tavs dzīvoklis tiek apsargāts. Apmierina pilnīgi viss! Rekomendēju!

Olga, Rīga.


Labdien! Esmu "Baltic Security Service'' klients. Apsardzes firmas tehniskos pakalpojumus izmantoju 2. gadus. Vēlos pateikt, ka esmu apmierināts ar "BSS'' apsardzes firmas sniegtajiem pakalpojumiem, tieši: mobilās grupas reaģēšanas un ierašanas laikiem, diennakts tehniskās signalizācijas apkalpošanа. Pieklājīgi un savā jomā zinoši darbinieki, atbilstošs ekipējums ar speclīdzekļiem un ieročiem. Patīkami ir tas, ka jūsu firmā ir salīdzinoši daudz ekipāžas un vienlaikus var ierasties vairākas auto. Jūsu firmas pults darbinieki vienmēr ziņo par notikumiem manā īpašumā un par to stāvokli (trauksme, elektrība, bezmaksas izdruka). Ir prieks sadarboties ar vienu no vecākām apsardzes firmām Latvijā.

Vasīlijs, Jelgava.


Par SIA „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” klientu esmu apmēram 3 gadi. Ļoti apmierināta par šīs kompānijas darbu. Uzstādītājai apsardzes sistēmai dzīvoklī, par 3 gadiem, nenotika neviena bojājuma. Strādā ļoti laipni cilvēki. Mobilās ekipāžas darbinieki atbrauc uz trauksmi ātri. Darbinieki kvalificēti. Telefoniski var saņemt konsultāciju, ka arī kādas situācijas risinājumu. Ar prieku ieteiktu sadarbību ar SIA „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” arī saviem draugiem un paziņām.

Ar cieņu, Jūlija.


"Esmu Rīgas apsardzes sabiedrības klients jau kopš 2009. gada un esmu ļoti apmierināts ar sniegtā pakalpojuma kvalitāti. Pārbarucot uz jaunu dzīvokli, Rīgas apsardzes sabiedrības operatīvi palīdzēja pārvest apsardzes iekārtu uz jauno dzīvokli un to pieslēgt."

Ar cieņu, Māris


"Izmantoju Rīgas apsardzes sabiedrības tehniskās apsardzes pakalpojumu savam birojam. Nesen montieri paši atbrauca un nomainīja apsardzes sistēmas akumulatoru, jo tas bija savu laiku nokalpojis. Biju patīkami pārsteigta. Visiem iesaku izvēlēties Rīgas apsardzes sabiedrību."

Inga


Esmu Jūsu klients jau gadu un esmu apmierināts ar Jūsu sniegto pakalpojumu,kā arī cenu. Ļoti ātri un kvalitatīvi tika uzstādīta signalizācijas pults un sensori. Viss arī saprotami izstāstīts. Ja arī rodas kādas neskaidrības vai tehniskas ķibeles, sazvanot, viss tiek operatīvi atrisināts. Apsardzes ekipāža , trauksmes gadījumā, arī ierodas ātri. Un vienlaicīgi tiekat sazvanīts ,lai pārbaudītu , vai trauksme nav nostrādājusi pašu saimnieku kļūdas dēļ,( Ir bijis gadījums), bet nekāda papildus samaksa par viltus izsaukumu nebija jāmaksā.  Lai Jums viss izdodas arī turpmāk! Paldies!!!

Sintija, Rīga


Dotajā brīdī sadarbojos ar apsardzes kompāniju „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” un esmu ļoti apmierināts ar šo sadarbību. Apsardzes firma savlaicīgi un kvalitatīvi pilda savus pienākumus. Esmu apmierināts arī ar komunikāciju ar firmas administrāciju un ar viņu metodēm problēmu risināšanā. Pozitīvi vērtēju to, ka kompānija piedāvā izdevīgākos piedāvājumus apsardzes jomā. Vēlos piebilst, ka ārkārtas situācijās SIA „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” darbinieki rīkojas operatīvi un vislabākajā veidā.

Vēlos pateikties SIA „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” par ilgstošu un labvēlīgu sadarbību.

Romāns, Rīga.