/ / Domofoni

Domofoni

Domofona (pārrunas ierīces) uzstādīšana ir jau parasta lieta papildus drošības nodrošināšanai dzīvokļos un privātmājās. Domofons ļauj sarunāties ārpus ēkas, bet tas nav apsardzes sistēma – tikai viens no kopējas drošības sistēmas elementiem, kas atbild par iekļūšanu ēkas iekšpusē. Ir video un audio domofoni. Video domofoni var būt ar krāsainiem vai melnbaltiem monitoriem.

Pārrunas ierīces – domofoni ir specializēti drošības sistēmas elementi, tāpēc precīzu domofona sistēmas komplektāciju nosaka mūsu speciālists uz vietas.

Domofons mājai (kotedžai, vasarnīcai).

Domofons privātmājai ir ne tikai piekļuves kontroles ierīce, bet arī līdzeklis ieejas vārtu atvēršanai, neizejot no mājas. Loti bieži māja atrodas kaut kur teritorijas centrā, un iespēja atvērt vārtus ar domofona palīdzību nodrošina papildus komfortu īpašniekiem. Saskaņā ar standartu, domofona daļa, kura ir atbildīga par zvanu īpašnieku mājās, tiek

Domofons daudzdzīvokļu mājai.

Domofona sistēma daudzdzīvokļu mājām – tā ir ierīce kārtības un drošības uzturēšanai pie priekšējas ieejas. Domofons ir elektroniskā pārrunu ierīce un ļauj personai, kura atrodas telpas iekšā, uzsākt sarunu ar savu viesi, atļaut vai bloķēt tam piekļuvi mājās. Izsaukšanas bloks parasti tiek uzstādīts pie priekšējas ieejas durvīm, un otrā daļa ar mikrofonu un videomonitoru tiek uzstādīta katra mājas dzīvokļa priekštelpā.

Domofona priekšrocības:

  • Domofonu var uzstādīt jebkurā mājā un pie jebkurām ieejas durvīm;
  • Ierīces ir diezgan vienkāršās (sastāv no izsaukuma bloka, slēdzenes un pārrunu bloka);
  • Izsaukuma gadījumā absolūti visas sarunas jūs varat veikt ar domofona palīdzību.

Mūsu speciālisti uzstāda domofonus jebkurā Rīgas priekšpilsētā, Jelgavā, Jēkabpilī un citos Latvijas reģionos. Darbi tiek izpildīti ātri, ņemot vērā jūsu vēlmes un Jums vispiemērotākajā laikā.

Pasūtīt pakalpojumu domofona (audio un video kontroles sistēmas) uzstādīšanai jūs varat mūsu mājaslapā vai zvanot mūsu drošības konsultantiem pa telefonu +800 08 555. Tehniskais speciālists sazināsies ar jums un sarunās vizītes laiku, pēc tam Jums tiks piedāvāti dažādi pārrunu ierīču varianti, piemēroti konkrēti Jūsu mājai.

Pasūtīt pakalpojumu