/ / Mājas apsardze

Mājas apsardze

Mājas apsardze ir nepieciešama, ja Jūs vēlāties pasargāt savu īpašumu. Ļoti bieži tieši mājas kļūst par uzbrukumu un zādzības objektiem. Diemžēl, ir jāņem vērā arī iespējamas ārkārtas situācijas. Apsardzes signalizācijas uzstādīšana mājās ļaus jums būt pārliecinātam par sava īpašuma drošību, pat ilgas prombūtnes laikā. Holdinga kompānijas „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” apsardzes aprīkojums izslēdz iespēju, ka mājas var iekļaut nepiederošās personas, kā arī savlaicīgi atklāt piedūmošanu vai aizdegšanās.

Kā notiek apsardze?

Jūsu mājā (kotedžā, vasarnīcā) tiek uzstādītas apsardzes un/vai ugunsdrošības iekārtas, kuras tiek pieslēgtas pie „Rīgas Apsardzes Sabiedrības” centrālā drošības pults. Gadījumā, ja notiks nesankcionēta iekļūšana mājā (kotedžā, vasarnīcā), nostrādās apsardzes signalizācija un trauksmes signāls tiek pārsūtīts uz pulti. Uz apsardzes objektu izbrauc kompānijas mobilā ekipāža, bet informācija par trauksmi tiek paziņota īpašniekam vai pilnvarotai personai. Ja pultī saņemts signāls par piedūmošanu vai ugunsgrēku, pults operators pārsūta signālu ugunsdzēsēju glābšanas dienestam.

Mūsdienās māju tehniskā apsardze ir visdrošākais, visērtākais un izmaksu ziņā visefektīvākais risinājums sava īpašuma aizsardzībai:

  • Jūsu mājā (kotedžā, vasarnīcā) var tikt uzstādītas gan vadu gan bezvadu apsardzes signalizāciju sistēmas. Bezvadu apsardzes sistēmas, galvenokārt, tiek izmantotas, kad elektroinstalācija telpās nav iespējama.
  • Pēc klienta vēlēšanas var pieslēgt sms-pakalpojumu. Īsziņa var saturēt dažādu informāciju, piemēram, par to, ka māja (kotedža, vasarnīca) ir uzlikta/noņemta no apsardzes. SMS-pakalpojums ir ļoti ērts veids kā vasarnīcu īpašnieki attālināti var kontrolēt savu īpašumu.
  • Ja mājā (kotedžā, vasarnīcā) ir mājdzīvnieki, tad tā nav problēma – šajā gadījumā var uzstādīt regulējamus kustības detektorus.
  • Ir dažādi varianti kā uzlikt māju uz apsardzi. Uz nakts laiku sistēmu var ieslēgt nakts režīmā, kas ļaus bez problēmām pārvietoties mājā.
  • Mūsu speciālisti uzstāda apsardzes un ugunsdrošības sistēmas jebkurā Rīgas priekšpilsētā, Jelgavā, Jēkabpilī un citos Latvijas reģionos. Darbi tiek izpildīti ātri, ņemot vērā jūsu vēlmes un Jums vispiemērotākajā laikā.

Abonēšanas maksā ietilpst:

  • apsardzes signalizācijas garantijas apkope;
  • mobilās ekipāžas reaģēšana uz trauksmes signālu;
  • SMS-pakalpojums, paziņojums par signalizācijas darba režīma izmaiņām.

Pasūtīt pakalpojumu Jūsu mājas (kotedža, vasarnīcas) apsardzei un drošības un/vai ugunsdrošības signalizācijas uzstādīšanai jūs varat mūsu mājaslapā vai zvanot mūsu drošības konsultantiem pa telefonu +800 08 555. Tehniskais speciālists sazināsies ar jums un sarunās vizītes laiku, pēc tam Jums tiks piedāvāti drošības un/vai ugunsdrošības signalizāciju dažādi komplektācijas varianti, piemēroti konkrēti Jūsu mājai (kotedžai, vasarnīcai).

Pasūtīt pakalpojumu