/ / Trauksmes poga dzīvoklim un mājai

Trauksmes poga dzīvoklim un mājai

Trauksmes poga ir viens no pieejamākiem un nedārgiem apsardzes veidu elementiem. Trauksmes poga ir domāta „Rīgas Apsardzes Sabiedrības” mobilā ekipāža steidzamam izsaukumam, gadījumā ja privātīpašuma teritorijā, mājā vai dzīvoklī notiek prettiesiskas darbības. Var būt divu veidu trauksmes pogas: stacionārā vai mobilā. Mūsdienas arvien lielāku popularitāti iekāro mobilās trauksmes pogas (breloki).

Trauksmes pogas darbības princips ir loti vienkāršs. Signāls iet uz apsardzes pulti uzreiz pēc piespiešanas, un operators nekavējoties izsūta uz objektu kompānijas mobilo apsardzes ekipāžu.

Stacionārā trauksmes poga

Stacionāro trauksmes pogu izvietošana notiek tādās vietās, kuras ir nemanāmas trešajām personām, bet viegli pieejamas īpašniekiem, lai bīstamības gadījumā, īpašnieks vai viņa ģimenes locekļi varētu nemānāmi un ātri to sasniegt un nosūtīt trauksmes signālu uz “Rīgas Apsardzes Sabiedrības” centrālo apsardzes pulti.

Mobilā (pārnēsājama) trauksmes poga

Mobilā trauksmes poga ir vispopulārākā starp īpašniekiem. Šīs pogas tiek izgatavotas breloku veidā un tās var pastāvīgi nesāt ar sevi. Mobilās trauksmes pogas ļauj operatīvi, tikai ar vienu klikšķi izsaukt „Rīgas Apsardzes sabiedrības” mobilo ekipāžu. Bezvadu trauksmes poga – tas ir ideāls variants dzīvokļu, māju un kotedžu īpašniekiem, kuri dzīvo ārpus pilsētas. Ir iespējams pasūtīt dažas pogas, piemēram, katram ģimenes loceklim.

Trauksmes pogas kā aizsardzības veida priekšrocības:

  • Ātrā un ekonomiskā pieslēgšana;
  • Apsardzes izsaukšana notiek nemanāmi. Mobilās ekipāžas atbraukšana ir negaidīta pārkāpējiem;
  • Mobilā trauksmes signalizācijas poga ļauj pārraidīt signālu no jebkuras vietas apsargājamā objektā (tas tiek atrunāts atsevišķi ar katru klientu).

Mūsu speciālisti uzstāda trauksmes pogas jebkurā Rīgas priekšpilsētā, Jelgavā, Jēkabpilī un citos Latvijas reģionos. Darbi tiek izpildīti ātri, ņemot vērā jūsu vēlmes un Jums vispiemērotākajā laikā.

Abonēšanas maksā ietilpst:

  • trauksmes pogas garantijas apkope;
  • mobilās ekipāžas reaģēšana uz trauksmes signālu.

Pasūtīt pakalpojumu trauksmes pogas uzstādīšanai jūs varat mūsu mājaslapā vai zvanot mūsu drošības konsultantiem pa telefonu +800 08 555. Tehniskais speciālists sazināsies ar jums un sarunās vizītes laiku, pēc tam Jums tiks piedāvāts trauksmes pogas uzstādīšanas variants, piemērots konkrēti Jūsu mājai vai dzīvoklim.

Pasūtīt pakalpojumu