/ Par kompāniju

Par kompāniju

Visos laikos drošība bija gan katras ģimenes harmoniskās dzīves gan katrās kompānijas panākumu galvenā sastāvdaļa.

Holdinga apsardzes kompāniju „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” izveidoja profesionāļi apsardzes pakalpojumu sfērā un jau 18 gadus mūsu kompānija nodrošina savu klientu drošību.

Holdings „Rīgas Apsardzes Sabiedrība” – tā ir viena no lielākajām apsardzes uzņēmumu apvienībām Latvijā, kas sniedz apsardzes pakalpojumus valsts vai komercuzņēmumiem, organizācijām un privātpersonām. Holdings sastāv no četriem neatkarīgiem apsardzes uzņēmumiem, kuriem ir licences apsardzes darbībai, kurus izsniedza LR Iekšlietu Ministrija:

Visi holdinga sastāvā ietilpstošie apsardzes uzņēmumi, strādājot ar klientiem vadās pēc sociālas atbildības, tiesiskuma, līdzvērtīgas partnerības un izdevīgas sadarbības principiem. Visiem uzņēmumiem, kuri ietilpst „Rīgas Apsardzes Sabiedrības” holdingā, ir vispārējās civiltiesiskās atbildības polises.

Par jūsu drošību atbild profesionāli apmācīti apsardzes un drošības speciālisti. Uz doto brīdi mūsu komanda nodrošina dažādas sarežģītības objektu apsardzi. Mēs strādājam ievērojot esošo LR likumdošanu.

Drošības nodrošināšana un nepieciešamie drošības pasākumi – ir, pirmkārt, preventīvo pasākumu kopums, lai samazinātu riskus. Mūsu piedāvātais apsardzes pakalpojumu komplekts ļauj apmierināt jebkura klienta vai kompānijas vēlmes, kuriem ir nepieciešama profesionālā un droša apsardze.

Mūsu mērķis ir drošas un komforta vides nodrošināšana Latvijas iedzīvotajiem, mūsu klientu biznesa veiksmīgai nodrošināšanai un attīstībai.

Mēs piedāvājām visa veida apsardzes pakalpojumus Rīgā, Jelgavā, Jēkabpilī un citos Latvijas reģionos.